Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Jesteś w potrzebie? Chcesz sprzedać stare mieszkanie i kupić nowe? Kupimy Twoją nieruchomości od ręki lub przyjmiemy w rozliczeniu.

Skup nieruchomości za gotówkę

Masz zadłużone mieszkanie? Koszty utrzymania nieruchomości są za wysokie? Potrzebujesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, działkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie problemu:

  1. Dla osób potrzebujących szybko gotówkę - oferujemy skup nieruchomości. Pieniądze otrzymasz niemal natychmiast - w najbliższym możliwym terminie w momencie zawarcia umowy sprzedaży u notariusza lub na wskazany rachunek bankowy przelewem. Decyzję o możliwości zakupu przez nas za gotówkę otrzymasz tego samego dnia po obejrzeniu nieruchomości.

Wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Dyskretnie załatwiamy wszystkie formalności, spłacamy zadłużenie, przepisujemy liczniki. Nieruchomość może zostać przekazana w dogodnym dla Ciebie terminie - nie musisz się od razu wyprowadzać.

  1. Sprzedamy lub zamienimy Twoją nieruchomość np. duże mieszkanie na mniejsze z dopłatą, dom na mieszkanie z dopłatą - przejdź na stronę sprzedaż nieruchomości z biurem nieruchmości w Dąbrowie Górniczej i dowiedz się naszych usługach więcej.

  2. Innym pomocnym rozwiązaniem nagłych problemów finansowych lub sposobem na przemyślenie decyzji o sprzedaży jest wynajem nieruchomości. Odłożenie sprzedaży nieruchomości w czasie może okazać się równie pozytywną opcją dla Twojej kieszeni. Wynajem nieruchomości z Biurem Nieruchomości będzie dla Ciebie zdecydowanie prostsze i bezpieczniejsze.