Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Przede wszystkim BEZPIECZNY zakup nieruchomości

BEZPIECZNY ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Kup mieszkanie, dom, działkę bez ryzyka!

1. Przyjęcie zlecenia poszukiwanej nieruchomości do zakupu
- omówienie szczegółów poszukiwanej nieruchomości - określenie możliwości finansowych

przyjęcie nieruchomości

2. Poszukiwanie nieruchomości
- porównanie ofert nieruchomości
- oglądanie wybranych nieruchomości
- analizowanie najlepszej oferty


doradztwo przy zakupie nieruchomości

3. Wybór nieruchomości
- doprecyzowanie wszystkich kosztów zakupu
- negocjacje warunków zakupu nieruchomości
- weryfikacja stanu prawnego nieruchomości
- umowa przedwstępna / rezerwacja oferty


przekazanie nieruchomości

4. Zakup nieruchomości
- protokoły
- uczestnictwo przy akcie notarialnym sprzedaży nieruchomości
- przekazanie nieruchomości - rozliczenia - przekazanie liczników

przekazanie nieruchomości po sprzedaży

Nieruchomość bezpiecznie kupiona

Jak bezpiecznie kupić nieruchomość ?

To pytanie zadaje sobie każdy kto zamierza kupić nieruchomość i to zarówno mieszkanie, dom, działkę pod budowę domu czy nieruchomość z przeznaczeniem komercyjnym. Rzeczywiście jest to najważniejsze pytanie związane z zakupem nieruchomości. Przecież zakup nieruchomości to nie mały wydatek, a do tego jest to zdarzenie, które dla większości z nas przytrafia się raz, dwa razy w życiu. Do tego często zaciągamy kredyt hipoteczny, który będziemy musieli spłacać przez znaczną część naszego życia, nawet prze 20-30 lat. Zdecydowanie musimy być pewni, że kupujemy nieruchomość w 100% sprawdzoną, pewną!

Co ciekawe - kupując używany samochód bardzo często korzystamy z porady znajomego, mechanika, kogoś bliskiego, często korzystamy z usług stacji diagnostycznej - choć mamy do wydania znacznie niższą kwotą. Czy w przypadku zakupu nieruchomości dobrze byłoby mieć do dyspozycji specjalistę z kwalifikacjami i stosownym umocowaniem prawnym do wykonywania takiego zawodu? Odpowiedź jest oczywista. Zakup nieruchomości to zdecydowanie bardziej skomplikowana sprawa. Pomijając już fakt, że kwota zakupu nieruchomości jest wyższa, to jeszcze przecież musimy wziąć pod uwagę: lokalizację, walory estetyczne, układ pomieszczeń, opłaty, dostępność mediów, naświetlenie - położenie względem kierunków świata, a w przypadku działek dodatkowo dynamicznie zmieniające się przepisy budowlane, miejscowe dla miasta.

Broker nieruchomości, Agent nieruchomości, Doradca nieruchomościami czy w końcu Pośrednik w obrocie nieruchomościami - tak określa się osobę - specjalistę o stosownym wykształceniu i kwalifikacjach. Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej prowadzone jest przez Tomasza Suchego, który posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze państwowym 11161 oraz obowiązkowe ubezpieczenie. Jest to wymóg określony przepisami prawnymi w Polsce co do osoby zajmującej się zawodowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

licencje certyfikaty biuro nieruchomości