Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Jesteś w potrzebie? Chcesz sprzedać stare mieszkanie i kupić nowe? Kupimy Twoją nieruchomości w Dąbrowie Górniczej od ręki lub przyjmiemy w rozliczeniu.

Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Górnicza

Ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę w Dąbrowie Górniczej oferujemy dla nieruchomości położonych w dzielnicach Dąbrowy Górniczej: Antoniów, Błędów, Bugaj, Centrum, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Ratanice, Reden, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Trzydziesty, Tucznawa, Ujejsce, Ząbkowice.

Skup nieruchomości w Dąbrowie Górniczej odbywa się w kilku prostych krokach:

  1. Oględziny nieruchomości
  2. Wycena nieruchomości
  3. Spotkanie w kancelarii notarialnej w Dąbrowie Górniczej lub w innym mieście
  4. Rozliczenie gotówką lub przelewem - według Twojego uznania

Nie ważne jaki masz powód żeby sprzedać swoją nieruchomość dla nas to codzienna praca - jeśli potrzebujesz szybko sprzedać po prostu zadzwoń lub napisz.

Skupujemy nieruchomości różnego typu (mieszkaniowe, usługowe, handlowe czy inwestycyjne) bez względu na rodzaj prawa do nieruchomości, zadłużenia czy stanu technicznego.

Jeśli nie masz dokumentów i nie wiesz jakie powinieneś przygotować i jak nie martw się tym - zajmiemy się również dokumentacją niezbędną do sprzedaży.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. To znaczy, że doradzimy Ci jakie najlepsze rozwiązanie zastosować pod względem finansowym, biorąc pod uwagę Twoją życiową sytuację i potrzeby.