Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości / remont

Współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne:
PKO Bank Polski - kredyty hipoteczne

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO Bank Polski, PKO BP) jest największym Bankiem w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej. Oferuje liczne produkty finansowe, w tym m.in. kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, pożyczki.

ING Bank Śląski - kredyty hipoteczne

ING Bank Śląski. Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, dziś jest jednym z największych banków w polsce należącym do Internationale Nederlanden Groep – międzynarodowej instytucji finansowej założonej w Holandii działającej w sektorze bankowym (w tym kredyty hipoteczne), ubezpieczeniowym i inwestycyjnym.

Bank PEKAO - kredyty hipoteczne

Bank PEKAO (Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) - polski, międzynarodowy bank uniwersalny, jeden z największych banków korporacyjnych i lider segmentu private banking w kraju. Bank Pekao S.A. również działa w zakresie udzielania kredytów hipotecznych dla nieruchomości

ALIOR Bank - kredyty hipoteczne

ALIOR Bank - to bank, którego głównym założeniem jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferuje kredyty hipoteczne na mieszkania, domy, działki i inne nieruchomości.

CitiBank - kredyty hipoteczne

Millenium Bank - kredyty hipoteczne

BGŻ BNP Paibas - kredyty hipoteczne

Bank Pocztowy - kredyty hipoteczne

Raiffeisen Polbank Bank - kredyty hipoteczne

Santander  - kredyty hipoteczne

Bankowe kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości

Kredyt hipoteczny na Twoją kieszeń

Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej świadczymy usługi w zakresie pomocy przy wyborze kredytu na zakup nieruchomości:

  • doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości
  • analizie zdolności kredytowej
  • formalności załatwiamy za klienta
  • posiadamy szeroki wybór oferty spośród kilku banków (ING Bank Śląski, Bank Citi handlowy, Bank PEKAO, PKO Bank Polski, Alior Bank i pozostałe banki funkcjonujące w Polsce)
  • pomagamy w skompletowaniu dokumentów
  • bezpłatna konsultacja w zakresie całego procesu kredytowego

Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości:

  • mieszkania, domu, działki
  • możliwość refinansowania kredytu hipotecznego z innego banku

W Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza pomagamy również przy kredytach na inne cele, nie związane z nieruchomościami.

Zapraszamy do porównania kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości w biurze nieruchomości znajdującym się w Dąbrowie Górniczej. Posiadamy ofertę kilkunastu banków w jednym miejscu!

Od 2019 roku banki w Polsce wymagają 20% wkładu własnego na kredyt mieszkaniowy, istnieje również możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia gdzie wkład własny wynosić może jedynie 10% wartości nieruchomości. Postaramy się Państwu nieco przybliżyć tematykę związaną z kredytami hipotecznymi.

Przy zakupie pierwszego mieszkania np. przez młodą parę czy osobę samotną, wkład własny w wysokości 20% wartości nieruchomości to spory jednorazowy wydatek. Doliczając do tego koszty notarialne, podatek od czynności cywilnoprawnych, obsługę agencji nieruchomości okazuje się, że na zakup np. dwupokojowego mieszkania potrzebne będą dość spore oszczędności. Przyjmując, że cena przeciętnego dwupokojowego mieszkania wynosi 130 tys. zł będziemy potrzebowali 26 tys. zł środków własnych. Do tej kwoty doliczamy wyżej wymieniony koszty towarzyszące zakupowi mieszkania jak również czasami należy wziąć pod uwagę dodatkowe wydatki związane np. z remontem mieszkania czy kosztem jego wyposażenia.

Dokładniejsza analiza kosztów zakupu mieszkania pokazuje, że potrzebujemy nawet 30-40 tys.zł własnych oszczędności. Jednak nie musimy od razu zniechęcać! Istnieje wiele możliwości, które pomogą nam zmniejszyć wkład własny, a ponadto możemy uzyskać dodatkowe środki na remont.

Banki wychodzą naprzeciw kredytobiorcy. Jak wspomniano wcześniej w zależności od banku może to być forma dodatkowego ubezpieczenia, udzielenie nieco większej kwoty kredytu na pokrycie dodatkowych kosztów np. remontu. Jeszcze inaczej wygląda sprawa hipotecznych kredytów walutowych, tutaj banki indywidualnie podchodzą do wkładu własnego i zazwyczaj wymagają wyższych środków własnych od kredytobiorcy. Podczas ubiegania się o kredyt na zakup mieszkania mogą pojawić się dodatkowe, nieprzewidziane trudności np. zbyt niskie dochody, brak stałego zatrudnienia czy inne zobowiązania kredytowe, dlatego zapraszamy do naszego biura celem uzyskania rzetelnych informacji! Nasz ekspert do spraw kredytowych chętnie udzieli Państwu konkretnych informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości! Zaproponuje świetną cenę w oparciu o ofertę kilku banków.

Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej zajmie się wszystkimi formalnościami np. przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów, dokona pełnej analizy, dopasuje ofertę indywidualnie do klienta, sporządzi bezpłatny wniosek kredytowy oraz zbada zdolność kredytową. A wszystko to dzięki jednej wizycie w naszym Biurze Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej!