Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Wybierz odpowiednią nieruchomość dla siebie

NAJEM NIERUCHOMOŚCI
Znajdź mieszkanie lub dom do wynajęcia szybko i zamieszkaj bezpiecznie!

1. Przyjęcie zlecenia poszukiwanej nieruchomości do najmu
- omówienie szczegółów poszukiwanej nieruchomości
- określenie możliwości finansowych

przyjęcie nieruchomości do wynajęcia

2. Poszukiwanie nieruchomości
- porównanie ofert nieruchomości
- oglądanie wybranych nieruchomości
- analizowanie najlepszej oferty


doradztwo przy wynajmie nieruchomości

3. Wybór nieruchomości
- doprecyzowanie wszystkich kosztów najmu
- negocjacje warunków najmu nieruchomości
- zawarcie bezpiecznej umowy najmu


ogłoszenie nieruchomości do wynajęcia

4. Wydanie nieruchomości
- protokół zdawczo-odbiorczy
- dokumentacja zdjęciowa
- odbiór nieruchomości

przekazanie nieruchomości najemcy

Najem nieruchomości dobrze wybranych

Jak wybrać właściwe mieszkanie... na jaki okres czasu...?

Szukasz mieszkania do wynajęcia ze względu na zmianę pracy - miejsca zamieszkania, nową sytuację życiową, a może po prostu chcesz spróbować samodzielności ? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia może być spowodowane różnymi sytuacjami - najważniejsze, aby nowe miejsce zamieszkania było odpowiednio dobrane. Musimy wziąć pod uwagę termin najmu, standard, wyposażenie, umeblowanie oraz warunki umowy i zobowiązania. Istotnym może się również okazać lokalizacja – połączenie komunikacją miejską, sąsiedztwo – bezpieczna okolica, dostęp do infrastruktury miejskiej – sklepy, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, miejsca rekreacji i sportu. Kolejną kwestią do rozważenia przy wyborze mieszkania do wynajęcia jest sprawa finansowa. Pojawiają się tutaj kwestie do uzgodnienia takie jak: kaucja, odstępne, czynsz, opłaty dla administracji, spółdzielni, opłaty za wodę, prąd, gaz, wywóz śmieci, centralne ogrzewanie, podatki i inne zobowiązania finansowe.

Zespół Biura Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej przygotowuje mieszkania dla osób prywatnych, grup zorganizowanych oraz dla firm poszukujących mieszkania do wynajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb. Organizujemy do wynajęcia małe 1 pokojowe mieszkania - kawalerki, mieszkania dla rodzin, mieszkania umeblowane i nieumeblowane, mieszkania do wynajęcia dla osób w delegacji, mieszkania do wynajęcia dla osób z zagranicy (porozumiewamy się w języku angielskim).

Nasze biuro nieruchomości może zaoferować najem w samodzielnym domu, na piętrze w budynku dwurodzinnym lub mieszkania w bloku. Na dłuższy okres najmu - nawet kilkuletni jak również krótkoterminowy najem kilkumiesięczny.

Oferujemy mieszkania do wynajęcia oraz domy do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie o różnej powierzchni i standardzie.

Jak wybrać właściwy lokal, magazyn, biuro?

Najem nieruchomości z przeznaczeniem na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej może na pozór wydawać się bardzo proste. Jednak i tutaj pojawiają się istotne warunki dotyczące najmu: oprócz właściwej lokalizacji, usytuowania, pojawiają się nie mniej ważne sprawy związane z treścią samej umowy najmu – odpowiedzialności, opłat, podatków, obowiązków itp. W przeciwieństwie do umów najmu osób prywatnych na cele mieszkaniowe, umowa najmu pomiędzy przedsiębiorcami może mieć bardziej dowolny - otwarty charakter, a co z tym się wiąże więcej pułapek. Dlatego od samego początku musimy zadbać o wszystkie szczegóły.


OFERUJEMY DO WYNAJĘCIA MIESZKANIA, DOMY ORAZ NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE:

Mieszkania do wynajęcia:

  • mieszkania do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu

Domy do wynajęcia:

  • mieszkania do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu

Lokale, magazyny, hale, biura do wynajęcia:

  • lokale do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu
  • magazyny i hale do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu
  • biura do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu