Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

18 lat doświadczenia z nieruchomościami na terenie Dąbrowy Górniczej

Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza logo

Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Właściciel Biura Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

OSTATNIE OPINIE KLIENTÓW

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i profesjonalną obsługę zakupu naszego pierwszego mieszkania!
Na początku sceptycznie podchodziliśmy do roli pośrednika przy zakupie nieruchomości, ale teraz jesteśmy bardzo wdzięczni za otrzymaną pomoc. Wiele wątpliwości zostało wyjaśnionych i teraz śpimy spokojnie. Polecamy teraz i będziemy polecać to biuro w przyszłości.

Zadowoleni klienci :-)
Dąbrowa Górnicza, luty 2024

Więcej opinii o naszym biurze nieruchomości

Posiadasz dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość do sprzedania lub do wynajęcia? Nie jesteś pewien jak się za to zabrać? Obawiasz się o bezpieczeństwo? Nie musisz się już więcej martwić! Wystarczy, że do nas zadzwonisz! Zajmiemy się całym procesem kompleksowo. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - szybki kontakt.

D - doświadczenie
E - elastyczność
L - lojalność
F - fachowość
I - indywidualność
S - skuteczność


Firma prowadzona jest przez Tomasza Suchego zajmującego się obsługą sprzedaży oraz wynajmem nieruchomości od 18 lat. Doświadczenie poparte solidnym wykształceniem zdobytym na studiach na kierunkach: Zarządzania nieruchomościami, Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i Ekonomii, następnie wieloletnia praktyka przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług oraz dbałością o najwyższe standardy. Posiadane państwowe licencje nadane przez Ministerstwo Infrastruktury stanowią potwierdzenie najwyższych kwalifikacji.

Jedyne tak elastyczne biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej - potrafimy dopasować się do Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nieruchomość jak i każda osoba jest inna dlatego wychodzimy na przeciw Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Biuro dla Twojej nieruchomości i dla Ciebie

Jesteśmy dyspozycyjni - potrzebujesz spotkać się po godzinach pracy, rano, wieczorem lub w weekend? Bardzo chętnie przyjedziemy na ustaloną godzinę. Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej (w Centrum) jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00, ale chętnie spotykamy się również o innej porze, także w dni ustawowo wolne od pracy. Wystarczy umówić się na spotkanie 1-2 dni wcześniej - możemy spotkać się od razu w zgłaszanej nieruchomości lub u nas w biurze. Zapraszamy.

Przeczytaj także:

> Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych usług i zagadnień związanych z nieruchomościami na rynku lokalnym Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Będzina

> Usługi świadczone przez Biuro Nieruchomości

90%
mieszkań wynajmujemy szybciej niż w 3 tygodnie
99,9%
zadowolnych klientów
78%
mieszkań sprzedajmy
krócej niż w 3 miesiąceZleć nam sprzedaż lub wynajem nieruchomości jeszcze dziś, a przygotujemy dla Ciebie specjalny RABAT!


Licencjonowane Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Nasze licencje i certyfikaty:

Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami Certyfikat przynależności do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzeszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami


Ostatnio otrzymane referencje - opinie o Biurze Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Właściciela biura nieruchomości znam od 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy moje mieszkanie zostało wynajęte. Od tamtej pory (od 15lat) wynajmuję to mieszkanie tylko z udziałem pana Tomasza. Miałem do czynienia z innymi biurami, ale nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalizmem jak tutaj. Nie do wiary, że przez tyle lat można wykonywać swoją pracę z takim samym zaangażowaniem i pasją. Serdecznie polecam!

Krzysztof P. Dąbrowa Górnicza, maj 2023

Dziękuję za przeprowadzoną sprzedaż mieszkania!
Z przyjemnością piszę tą opinię ponieważ usługa była wykonana wzorowo. Agent nieruchomości - pan Tomasz - był zdecydowanie potrzebny w mojej sprawie. Duża wiedza i doświadczenie pozwoliło mi na sprzedaż mieszkania w cenie lepszej niż oczekiwałem, a dodatkowo trwało to zaledwie miesiąc. Jeszcze raz dziękuję i polecam!

Dąbrowa Górnicza styczeń 2023

Jesteśmy zadowoleni z obsługi.
Zleciliśmy Panu Tomaszowi sprzedaż naszego mieszkania w Dąbrowie Górniczej. Całość udało nam się obsłużyć zdalnie. Przyjechaliśmy dopiero na sprzedaż do umówionej kancelarii notarialnej. Polecamy tą firmę!

Dąbrowa Górnicza lipiec 2022

Podziękowania dla Pana Tomasza!
Cieszymy się, że spotkaliśmy to biuro nieruchomości i zleciliśmy w nim sprzedaż naszej działki. Dzięki podziałowi na mniejsze części zarobiliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Całość trwała dość długo, ale było warto. Pan Tomasz zorganizował geodetę, notariusza i przygotował wszystkie dokumenty, a podczas naszego urlopu zastąpił nas u notariusza. Polecamy!

Dąbrowa Górnicza grudzień 2021

Podziękowania dla Biura Nieruchomości Pana Tomasza w Dąbrowie G!
Powierzone zlecenie sprzedaży działki przebiegło w sposób powyżej oczekiwań. Szczególnie podobały mi się zdjęcia z drona. Ogólnie cała obsługa sprzedaży na medal. Polecam!

Kamil
Dąbrowa Górnicza wrzesień 2021

Wróciłem po kilku latach od ostatniej transakcji z nową sprawą do załatwienia. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i tak jak tego oczekiwałem. Jeśli tylko nadarzy się taka okazja to na pewno jeszcze tu wrócę.

Zadowolony klient :-)
Dąbrowa Górnicza kwiecień 2021

Najlepsze Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej !

Zdecydowanie polecam biuro Pana Tomasza! Miałem przyjemność/nie przyjemność spotkać różnych pośredników, ale jedynie tutaj spotkałem fachowca z krwi i kości - człowieka w odpowiednim miejscu z odpowiednimi kwalifikacjami. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to osoba z dużym doświadczeniem, potrafiąca doradzić co do ceny nieruchomości, formalności, kredytów, zadbać o moje sprawy itp. POLECAM!

Mariusz N.
Dąbrowa Górnicza styczeń 2021

Witam serdecznie,

Przez kilka miesięcy bezskutecznie próbowałem sprzedać mieszkanie we własnym zakresie. Jednak wizyty i kontakty z oglądającymi były coraz bardziej nieprzyjemne i irytujące. Wtedy postanowiłem spróbować zatrudnić do sprzedaży mieszkania biuro nieruchomości. Spośród 5 agentów i agentek nieruchomości, z którymi się spotkałem pan Tomasz wywarł na mnie największe wrażenie. Bez owijania w bawełnę i bez zbędnego czarowania przedstawił możliwości sprzedaży i swój sposób pracy. Szybko okazało się, że to profesjonalista z doświadczeniem z krwi i kości. Sprzedaż mieszkania potrwała zaledwie 3 tygodnie. Jestem zadowolony zarówno z ceny sprzedaży jak i jakości usług. Polecam. Profesjonalna firma w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Krystian A. z Dąbrowy Górniczej.
lipiec 2020

Dziękujemy!

Polecamy biuro nieruchomości pana Tomasza w Dąbrowie Górniczej. Sprzedaż domu odbyła się szybko i profesjonalnie. Nie spodziewaliśmy się, że w Dąbrowie Górniczej można otrzymać taką jakość obsługi. Mieliśmy styczność z różnymi pośrednikami, ale p. Tomasz był najlepszy! 👍

Maciej i Kasia
czerwiec 2020r.

Panie Tomaszu,

Zdecydowanie polecam biuro nieruchomości pana Tomasza. Znam tą osobę od lat osobiście i wiedziałem, że zlecając sprzedaż mojego mieszkania nie zawiodę się. Trwało to zaledwie miesiąc i uzyskałem lepszą cenę sprzedaży niż oczekiwałem! Powodzenia i tak trzymać!

Zadowolony klient :)
styczeń 2020r.

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług biura nieruchomości pana Tomasza w Dąbrowie Górniczej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sposób realizacji sprzedaży domu stanowi najlepszą rekomendację. Dom został sprzedany w ciągu miesiąca. Świetna znajomość branży nieruchomości, miła i fachowa obsługa. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Tak trzymać! Polecam!

Ela S.
2019r.

Polecam!

Najlepsze biuro nieruchomości w mojej okolicy. Sosnowiec posiada wiele biur nieruchomości, ale najlepiej współpracuje mi się z Wami! Dziękuję za sprawny i profesjonalny wynajem mieszkania. Będę polecał znajomym Wasze usługi. 😊

Marcin
2019r.

Dziękujemy za skuteczną sprzedaż naszego mieszkania. Jesteśmy zadowoleni z jakości Państwa usług. Najlepsze biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej jakie spotkaliśmy, a było ich wiele. Dodatkowo chcemy dodać, że zdjęcia wykonane były profesjonalnie i przyciągały uwagę do przeczytania ogłoszenia i obejrzenia mieszkania.
Polecamy !

Justyna i Krzysztof
2018r.

Dziękujemy za poświęcony czas i skuteczną sprzedaż naszego mieszkania w Dąbrowie. Nie spodziewaliśmy się, że w tak miłej atmosferze i z takim profesjonalizmem będziemy obsłużeni.