Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Mieszkania, domy, działki, biura, magazyny, lokale - sprzedaż i wynajem

Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza logo

Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Firma prowadzona jest przez Tomasza Suchego zajmującego się obsługą procesu sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości od 15 lat. Doświadczenie poparte solidnym wykształceniem zdobytym na studiach o kierunku Zarządzania nieruchomościami i Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wieloletnia praktyka przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz dbałością o najwyższe standardy.

OSTATNIE OPINIE KLIENTÓW

Panie Tomaszu,

Dziękujemy za poświęcony czas i skuteczną sprzedaż naszego mieszkania w Dąbrowie. Nie spodziewaliśmy się, że w tak miłej atmosferze i z takim profesjonalizmem będziemy obsłużeni.

Serdecznie pozdrawiamy. Karolina z Maćkiem!
2018r.

> Więcej opinii o naszym biurze nieruchomości

Jedyne tak elastyczne biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej - potrafimy dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nieruchomość jak i każda osoba jest inna dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom.

Biuro nieruchomości w pobliżu - najbliżej mnie

Jesteśmy dyspozycyjni - potrzebujesz spotkać się po godzinach pracy, rano, wieczorem lub w weekend? Bardzo chętnie przyjedziemy na ustaloną godzinę. Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej (w Centrum) jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00, ale chętnie spotykamy się również o innej porze, także w dni ustawowo wolne od pracy. Wystarczy umówić się na spotkanie 1-2 dni wczesniej - możemy spotkać się od razu w zgłaszanej nieruchomości lub u nas w biurze. Zapraszamy.

Posiadasz dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość do sprzedania lub do wynajęcia? Nie jesteś pewien jak się za to zabrać? Obawiasz się o bezpieczeństwo? Nie musisz sie już wiecej martwić! Wystarczy, że do nas zadzwonisz! My zajmiemy się całym procesem kompleksowo. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - szybki kontakt.

Przeczytaj także:

> Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych usług i zagadnień związanych z nieruchomościami na rynku lokalnym Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Będzina

zespół Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

D - doświadczenie
E - elastyczność
L - lojalność
F - fachowość
I - indywidualność
S - skuteczność

90%
mieszkań wynajmujemy szybciej niż w 3 tygodnie
99,9%
zadowolnych klientów
76%
mieszkań sprzedajmy
krócej niż w 3 miesiąceZleć nam sprzedaż lub wynajem nieruchomości jeszcze dziś, a przygotujemy dla Ciebie specjalny RABAT!


Licencjonowane Biuro Nieruchomosci w Dąbrowie Górniczej

Nasze licencje i certyfikaty:

Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami Certyfikat przynależności do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzeszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami


Referencje - opinie o Biurze Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Dziękujemy za skuteczną sprzedaż naszego mieszkania. Jesteśmy zadowoleni z jakości Państwa usług. Najlepsze biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej jakie spotkaliśmy, a było ich wiele. Dodatkowo chcemy dodać, że zdjęcia wykonane były profesjonalnie i przyciągały uwagę do przeczytania ogłoszenia i obejrzenia mieszkania.
Polecamy !

Justyna i Krzysztof
2018r.

Polecam!

Najlepsze biuro nieruchomości w mojej okolicy. Sosnowiec posiada wiele biur nieruchomości, ale najelpiej współpracuje mi się z Wami! Dziękuję za sprawny i profesjonalny wynajem mieszkania. Będę polecał znajomym Wasze usługi. 😊

Marcin
2019r.

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług biura nieruchomości pana Tomasza w Dąbrowie Górniczej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sposób realiacji sprzedaży domu stanowi najlepszą rekomendację. Dom został sprzedany w ciągu miesiąca. Świetna znajomość branży nieruchomości, miła i fachowa obsługa. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Tak trzymać! Polecam!