Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Mieszkania, domy, działki, biura, magazyny, lokale - sprzedaż i wynajem

Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza logo

Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Właściciel Biura Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

OSTATNIE OPINIE KLIENTÓW

Jesteśmy zadowoleni z obsługi.
Zleciliśmy Panu Tomaszowi sprzedaż naszego mieszkania w Dąbrowie Górniczej. Całość udało nam się obsłużyć zdalnie. Przyjechaliśmy dopiero na sprzedaż do umówionej kancelarii notarialnej. Polecamy tą firmę!

Dąbrowa Górnicza lipiec 2022

> Więcej opinii o naszym biurze nieruchomości

Posiadasz dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość do sprzedania lub do wynajęcia? Nie jesteś pewien jak się za to zabrać? Obawiasz się o bezpieczeństwo? Nie musisz się już więcej martwić! Wystarczy, że do nas zadzwonisz! My zajmiemy się całym procesem kompleksowo. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - szybki kontakt.

D - doświadczenie
E - elastyczność
L - lojalność
F - fachowość
I - indywidualność
S - skuteczność

Firma prowadzona jest przez Tomasza Suchego zajmującego się obsługą sprzedaży oraz wynajmem nieruchomości od 17 lat. Doświadczenie poparte solidnym wykształceniem zdobytym na studiach o kierunku Zarządzania nieruchomościami i Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wieloletnia praktyka przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz dbałością o najwyższe standardy. Posiadane państwowe licencje nadane przez Ministerstwo Infrastruktury stanowią o najwyższych kwalifikacjach.

Jedyne tak elastyczne biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej - potrafimy dopasować się do Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda nieruchomość jak i każda osoba jest inna dlatego wychodzimy na przeciw Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Biuro dla Twojej nieruchomości i dla Ciebie

Jesteśmy dyspozycyjni - potrzebujesz spotkać się po godzinach pracy, rano, wieczorem lub w weekend? Bardzo chętnie przyjedziemy na ustaloną godzinę. Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej (w Centrum) jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00, ale chętnie spotykamy się również o innej porze, także w dni ustawowo wolne od pracy. Wystarczy umówić się na spotkanie 1-2 dni wcześniej - możemy spotkać się od razu w zgłaszanej nieruchomości lub u nas w biurze. Zapraszamy.

Przeczytaj także:

> Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych usług i zagadnień związanych z nieruchomościami na rynku lokalnym Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Będzina

> Usługi świadczone przez Biuro Nieruchomości

90%
mieszkań wynajmujemy szybciej niż w 3 tygodnie
99,9%
zadowolnych klientów
76%
mieszkań sprzedajmy
krócej niż w 3 miesiąceZleć nam sprzedaż lub wynajem nieruchomości jeszcze dziś, a przygotujemy dla Ciebie specjalny RABAT!


Licencjonowane Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Nasze licencje i certyfikaty:

Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Świadectwo nadania państwowej licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami Certyfikat przynależności do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzeszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami


Ostatnio otrzymane referencje - opinie o Biurze Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Podziękowania dla Pana Tomasza!
Cieszymy się, że spotkaliśmy to biuro nieruchomości i zleciliśmy w nim sprzedaż naszej działki. Dzięki podziałowi na mniejsze części zarobiliśmy więcej niż oczekiwaliśmy. Całość trwała dość długo, ale było warto. Pan Tomasz zorganizował geodetę, notariusza i przygotował wszystkie dokumenty, a podczas naszego urlopu zastąpił nas u notariusza. Polecamy!

Dąbrowa Górnicza grudzień 2021

Podziękowania dla Biura Nieruchomości Pana Tomasza w Dąbrowie G!
Powierzone zlecenie sprzedaży działki przebiegło w sposób powyżej oczekiwań. Szczególnie podobały mi się zdjęcia z drona. Ogólnie cała obsługa sprzedaży na medal. Polecam!

Kamil
Dąbrowa Górnicza wrzesień 2021

Wróciłem po kilku latach od ostatniej transakcji z nową sprawą do załatwienia. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i tak jak tego oczekiwałem. Jeśli tylko nadarzy się taka okazja to na pewno jeszcze tu wrócę.

Zadowolony klient :-)
Dąbrowa Górnicza kwiecień 2021

Najlepsze Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej !

Zdecydowanie polecam biuro Pana Tomasza! Miałem przyjemność/nie przyjemność spotkać różnych pośredników, ale jedynie tutaj spotkałem fachowca z krwi i kości - człowieka w odpowiednim miejscu z odpowiednimi kwalifikacjami. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to osoba z dużym doświadczeniem, potrafiąca doradzić co do ceny nieruchomości, formalności, kredytów, zadbać o moje sprawy itp. POLECAM!

Mariusz N.
Dąbrowa Górnicza styczeń 2021

Witam serdecznie,

Przez kilka miesięcy bezskutecznie próbowałem sprzedać mieszkanie we własnym zakresie. Jednak wizyty i kontakty z oglądającymi były coraz bardziej nieprzyjemne i irytujące. Wtedy postanowiłem spróbować zatrudnić do sprzedaży mieszkania biuro nieruchomości. Spośród 5 agentów i agentek nieruchomości, z którymi się spotkałem pan Tomasz wywarł na mnie największe wrażenie. Bez owijania w bawełnę i bez zbędnego czarowania przedstawił możliwości sprzedaży i swój sposób pracy. Szybko okazało się, że to profesjonalista z doświadczeniem z krwi i kości. Sprzedaż mieszkania potrwała zaledwie 3 tygodnie. Jestem zadowolony zarówno z ceny sprzedaży jak i jakości usług. Polecam. Profesjonalna firma w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Krystian A. z Dąbrowy Górniczej.
lipiec 2020

Dziękujemy!

Polecamy biuro nieruchomości pana Tomasza w Dąbrowie Góniczej. Sprzedaż domu odbyła się szybko i profesjonalnie. Nie spodziewaliśmy się, że w Dąbrowie Górniczej można otrzymać taką jakość obsługi. Mieliśmy styczność z różnymi pośrednikami, ale p. Tomasz był najlepszy! 👍

Maciej i Kasia
czerwiec 2020r.

Panie Tomaszu,

Zdecydowanie polecam biuro nieruchomości pana Tomasza. Znam tą osobę od lat osobiście i wiedziałem, że zlecając sprzedaż mojego mieszkania nie zawiodę się. Trwało to zaledwie miesiąc i uzyskałem lepszą cenę sprzedaży niż oczekiwałem! Powodzenia i tak trzymać!

Zadowolony klient :)
styczeń 2020r.

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług biura nieruchomości pana Tomasza w Dąbrowie Górniczej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sposób realizacji sprzedaży domu stanowi najlepszą rekomendację. Dom został sprzedany w ciągu miesiąca. Świetna znajomość branży nieruchomości, miła i fachowa obsługa. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Tak trzymać! Polecam!

Ela S.
2019r.

Polecam!

Najlepsze biuro nieruchomości w mojej okolicy. Sosnowiec posiada wiele biur nieruchomości, ale najlepiej współpracuje mi się z Wami! Dziękuję za sprawny i profesjonalny wynajem mieszkania. Będę polecał znajomym Wasze usługi. 😊

Marcin
2019r.

Dziękujemy za skuteczną sprzedaż naszego mieszkania. Jesteśmy zadowoleni z jakości Państwa usług. Najlepsze biuro nieruchomości w Dąbrowie Górniczej jakie spotkaliśmy, a było ich wiele. Dodatkowo chcemy dodać, że zdjęcia wykonane były profesjonalnie i przyciągały uwagę do przeczytania ogłoszenia i obejrzenia mieszkania.
Polecamy !

Justyna i Krzysztof
2018r.

Dziękujemy za poświęcony czas i skuteczną sprzedaż naszego mieszkania w Dąbrowie. Nie spodziewaliśmy się, że w tak miłej atmosferze i z takim profesjonalizmem będziemy obsłużeni.