Biuro Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Bezpieczna sprzedaż i wynajem mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych

Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg

Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg Umeblowany dom do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej Gołonóg

Ten komfortowy dom wraz z pobliskimi terenami rekreacyjnymi to świetna oferta do wynajęcia żeby mieszkało się wygodnie. Zapraszamy do wynajęcia umeblowanego domu w spokojnej i zielonej okolicy Dąbrowy Górniczej - Gołonóg (Górka Gołonoska).

Do wynajęcia nowy dom o powierzchni użytkowej ok 180mkw - przemyślany podział przestrzeni w domu zapewnia funkcjonalność i wygodę dla wszystkich mieszkańców. Na parterze domu znajduje się strefa dzienna salon połączony z kuchnią, toaleta, wiatrołap Na poddaszu strefa nocna trzy sypialnie, łazienka z toaletą Pod częścia mieszkalną w podpiwniczeniu znajduje się kotłownia (piec centralnego ogrzewania na olej opałowy), pralnia, suszarnia oraz dodatkowa łazienka.

Do dyspozycji podwórze z miejscem do parkowania samochodów oraz wypoczynku.

Zadzwoń i umów się na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie. Dom można oglądać w godzinach dopołudniowych i popołudniowych - zapraszamy, natomiast wprowadzić się można w drugiej połowie lipca 2019.

Zapraszam i zapewniam, że dom jest w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach!

Agent Biura Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Umów się na spotkanie z agentem biura nieruchomości i zobacz przedstawioną nieruchomość

Ofertę prowadzi licencjonowany pośrednik: Tomasz Suchy.
Państwowa licencja zawodowa nr 11161.

+48 (32) 726 6 0 0 1


Nota prawna ogłoszeń nieruchomości

Ogłoszenie nieruchomości nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa i jedynie ma charakter informacyjny. Wszelkie zdjęcia, teksty, filmy stanowią własność w rozumieniu prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.